ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Звернення ректора

kovalev.jpg

Шановні випускники!

Для вас настає радісний і хвилюючий момент. Школа залишилася позаду, і вже зараз перед вами постало питання: куди йти далі? Дуже важливий і відповідальний крок для вас сьогодні – вибір навчального закладу, який відкриє вам усі можливості отримання якісної освіти за обраною спеціальністю і дасть «путівку в життя».

ДДМА сьогодні – це сучасний вищий навчальний заклад, у якому готують професіоналів, затребуваних на високотехнологічних підприємствах і здатних працювати на випереджальний розвиток галузі.

Ми запрошуємо вас до дружної команди Академії і говоримо вам: «Зараз – час бути машинобудівником!»

Сучасне машинобудування – це сфера високих технологій, яка постійно, рік за роком, рухається вперед семимильними кроками. Сучасний машинобудівник – це той, хто змінює й удосконалює світ, створює майбутнє високих технологій.

Наша Академія, маючи багаторічну історію, потужний освітній, науковий потенціал і славні традиції, входить до кращих технічних ВНЗ України.

ДДМА – це багатопрофільний виш, у якому можна здобути вищу освіту в галузі машинобудування, інформаційних технологій, економіки та менеджменту. Ми пропонуємо вам не тільки програми середньої та вищої професійної освіти, а також аспірантуру, докторантуру, підвищення кваліфікації та професійну перепідготовку.

У ДДМА ви зустрінете чудових наставників, вашими викладачами стануть визнані професіонали галузі, вашими друзями – майбутні вчені й провідні фахівці сучасних високотехнологічних виробництв: сьогодні вони, як і ви, вибирають свою дорогу в майбутнє.

В Академії сформовано належну матеріально-технічну базу, високий науковий і кадровий потенціал, розвиваються сучасні інформаційні технології. Створено всі умови для підготовки висококваліфікованих фахівців.

У нашому виші налагоджено ефективну взаємодію з провідними машинобудівними підприємствами України. ДДМА реалізує науково-освітні проекти, наукові дослідження та експериментальні розробки спільно з установами Академії наук і провідними ВНЗ нашої країни та зарубіжжя.

ДДМА відкриває своїм студентам великі можливості розвитку творчого потенціалу й спортивних здібностей і при цьому займатися наукою під керівництвом провідних вчених.

Якщо ти талановитий, у тебе є професійні й життєві амбіції, ти прагнеш розкрити всі свої здібності й знайти яскраву індивідуальність, то саме на тебе чекає Донбаська державна машинобудівна академія. Нехай навчання в ній стане успішним стартом у гідне майбутнє!

З повагою,
ректор, професор В. Д. Ковальов