• Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

• Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

• Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

• Важлива не кількість знань, а якість їх.

• Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

• Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

• Бич людини - це уявлюване знання.

• Знання - сила.

• Знання - знаряддя, а не ціль.

• Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ СУМДУ

voen.jpg

Кафедра військової підготовки Сумського державного університету (КВП СумДУ) оголошує з 1.03.24 р. до 29.07.24 р. прийом громадян України (чоловіки й жінки), які мають або здобувають вищу освіту за рівнем «бакалавр» або «магістр», на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки

Підготовка офіцерів запасу здійснюється за військово-обліковими спеціальностями:

• Бойове застосування підрозділів безпілотних авіаційних комплексів тактичного класу;
  • Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів, озброєних комплексами тактичних ракет;
  • Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії;
  • Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів самохідної артилерії;
  • Бойове застосування військових частин і підрозділів протитанкових керованих ракетних комплексів;
  • Бойове застосування військових частин і підрозділів артилерійської розвідки.

Термін навчання 2 роки (4 семестри). Військова підготовка здійснюється методом проведення одного навчального дня на тиждень (військового дня), або у строк від трьох (шести) тижнів поточного семестру (навчального року), методом проведення поточного семестрового збору на базі КВП СумДУ з використанням змішаної (дистанційної) форми навчання.

Студентам, які здобули або мають вищу освіту за рівнем не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцер запасу, склали встановлені іспити та атестовані до офіцерського складу, присвоюється військове звання молодшого лейтенанта запасу. Після отримання звання офіцеру запасу, громадяни (чоловічої статі) не залучаються до призову на строкову військову службу осіб рядового та сержантського складу та мають можливість за власним бажанням працевлаштуватись для проходження військової служби на посадах офіцерського складу в підрозділах ЗС України та інших військових формувань (МВСУ, НПУ, ДСНСУ, ДПСУ, СБУ та ін.).

Зарахування студентів для проходження військової підготовки здійснюється за результатами конкурсного відбору та медичного огляду.

Правила прийому

За детальною інформацією щодо умов вступу звертатись за тел. 050-28-15-470, або e-mail: info@kvp.sumdu.edu.ua

Web-сайт кафедри: www.kvp.sumdu.edu.ua