
Уряд планує збільшити державне освітнє замовлення на низку технічних та освітніх спеціальностей.
Четвер, 29 травня 2025Ученість — солодкий плід гіркого коріння.
Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів
Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.
Важлива не кількість знань, а якість їх.
Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.
Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.
Бич людини - це уявлюване знання.
Знання - сила.
Знання - знаряддя, а не ціль.
Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.
Студенти Академії долучилися до V Всеукраїнського інтернет-флешмобу «Ми нащадки Кобзаря», який цього року був присвячений 185-й річниці з дня виходу друком першого видання «Кобзаря» та 211-ї річниці від дня народження українського поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Цей флешмоб став не лише даниною пам’яті Великому Кобзареві, а й чудовою нагодою продовжити традицію шанування його творчості та вшанувати спадщину, що стала невід’ємною частиною нашої національної культури та ідентичності.
Флешмоб об’єднав здобувачів освіти закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти зі всієї України. Мета проєкту – популяризація творчості Тараса Шевченка серед педагогів, здобувачів освіти та громадськості. Засновник проєкту – Всеукраїнський благодійний культурно-науковий фонд Т.Г. Шевченка. Флешмоб здійснювався за підтримки Міністерства освіти і науки та Міністерства оборони України.
Здобувачі освіти Андрій Яковенко (група ПЛ-23-1), Артем Романенко (група КН-22-2) та Марія Пройда (група МН-22-1) під керівництвом асистента кафедри філософії та соціально-політичних наук Костянтина Чости взяли участь у Всеукраїнському інтернет-флешмобі, декламуючи вірші різних періодів творчості Тараса Шевченка. За участь у Флешмобі студенти Академії були відзначені електронними сертифікатами за підписом Людмили Красицької, президента Всеукраїнського благодійного культурно-наукового фонду Т. Шевченка, письменниці, праправнучки Тараса Григоровича Шевченка по сестрі Катерині.
Цей флешмоб – не просто декламування віршів, а жива пам’ять про те, що слово Великого Кобзаря звучить і сьогодні, передаючи нащадкам його ідеї, заклики до гідності, свободи та єдності. Учасники заходу через свій виступ виражають любов до рідної землі та глибоке розуміння культурної й історичної спадщини України. Шевченкове слово звучить крізь покоління, надихаючи нас берегти рідну мову та культуру. Пишаємося нашими талантами!
За матеріалами кафедри філософії та соціально-політичних наук